Tieslietu ministrs atkal pazemo Latvijas tiesību aizsardzības iestādes, aizstāvot JKP biedru.

Vakar, 29.jūnijā Rīgā, Brīvības ielā, valsts drošības objektā, kur tiks celts Valsts drošības dienesta jaunais štābs, aizturētas 3…

Vakar, 29.jūnijā Rīgā, Brīvības ielā, valsts drošības objektā, kur tiks celts Valsts drošības dienesta jaunais štābs, aizturētas 3 personas, kuras nesankcionēti iekļuvušas teritorijā un izdomājušas ar krāsu krāsot tur esošos kokus. Minētās personas nekavējoties tika aizturētas un pret viņām ierosināts kriminālprocess. Tā ir absolūti normāla prake un tā notiktu jebkurā tiesiskā valstī un nevienam pat nerastos jautājums-kā tā?!

Bet, Latvijā “jautājumi” uzreiz radās, turklāt atkal jau Tieslietu ministram Jānim Bordānam JKP, kurš tweeter ielika šādu paziņojumu, kārtējo reizi pazemojot Tiesību aizsardzības iestāžu darbu un darbiniekus:

Izrādās, ka starp aizturētām personām ir Jaunās konservatīvās partijas publisko attiecību speciālists Oskars Muksimovs, kurš ir partijas sociālo tīklu lapu administrators. Tas nozīmē, ka JKP joprojām neliekas mierā un ar visām pūlēm cenšas traucēt Latvijas valsts drošības stiprināšanai, turklāt nu jau pārkāpjot likumus.

Kādi ir Jāņa Bordāna motīvi varam tikai minēt, bet versija par sāpi dēļ kokiem ir izdomāta priekš noderīgiem idiotiem, kuriem vāja kritiskā domāšana.

Total
4
Shares
Atbildēt