“Dzīvot var arī godīgi”, bet vai vajag?

Jaunā konservatīvā partija saprotot, ka kartona Jurašs Rīgas domes vēlēšanās neierakstās (domājams tas viņiem jau bija skaidrs no…

Jaunā konservatīvā partija saprotot, ka kartona Jurašs Rīgas domes vēlēšanās neierakstās (domājams tas viņiem jau bija skaidrs no paša sākuma-ir finansiāli siltāki atslēgas amati Jurčikam), par savu Rīgas mēra kandidātu izvirzījuši Saeimas deputāti Lindu Ozolu.

Lindas Ozolas vārds asociējas tikai ar skaļu paziņojumu Tweeter attiecībā uz Turciju militāro iebrukumu Sīrijā : “Tik īpaši būt Turcijas parlamentā brīdī, kad uzzini, ka Turcija sākusi militāru operāciju Sīrijā. Turu īkškjus, lai nav asins izliešana.” Ne ar ko citu Linda diemžēl vai par laimi paspīdējusi nav, ja neskaita viņas politisko klaiņošanu uzmetot savus vēlētājus.

2017.gadā Rīgas pašvaldībās vēlēšanās Linda Ozola solīja Rīgas iedzīvotājiem nesaudzējot spēkus, veselību u.t.t strādāt pilsētas un viņu labklājības labā. Taču jau pēc gada rīdzinieki tika uzmesti un Linda Ozola kopā ar visu JKP spici Rīgas domi pameta un 2018.gadā balotējās 13.Saeimas vēlēšanās.

Pēc ievēlēšanas 13. Saeimā Linda Ozola deva svinīgu Saeimas deputāta zvērestu, kurš skanēja šādi: “Es Linda Ozola, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru (svinīgi solu) būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus.

Pagāja gads un 2019.gadā Linda Ozola uzmeta arī savus, JKP Saeimas vēlētājus un devās balotēties uz Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Eiropas parlamenta vēlēšanās JKP piedzīvoja savu pirmo, smago sakāvi un Linda saglabāja savu silto vietiņu Bruņinieku namā (Saeimā).

Ir atkal pagājis gads un Linda Ozola otreiz sola strādāt Rīgas un rīdzinieku labā ar kārtējo jauno saukli- #DARĀM, tik laikam nepasakot, ka tas līdz nākošam, vilinošākam amatam.

Godīgi, Drosmīgi, Gudri.

Total
8
Shares
Related Posts