Zem Kopdzīves likuma noslēptās viendzimuma laulības

“Šurp tauri! Kāp zemē! Ciet klusu! Tu glābsi sev dzīvību; Mēs algosim tevi ar zeltu, Ar godu, ar…

“Šurp tauri! Kāp zemē! Ciet klusu! Tu glābsi sev dzīvību; Mēs algosim tevi ar zeltu, Ar godu, ar brīvību! Rūdolfs Blaumanis /Tālavas taurētājs/

Latvijā sācies jauns uzbrukums, vienlaicīgi vairākās frontēs, lai panāktu homoseksuālo pāru laulību juridisko legalizāciju un tai sekojošu bērnu adoptāciju. Šobrīd par bērniem neviens protams publiski nerunā, bet nebūsim taču akli un naivi.

Latvijas Republikas Satversme 110. Valsts aizsargā un atbalsta laulību — savienību starp vīrieti un sievieti, ģimeni, vecāku un bērna tiesības. Valsts īpaši palīdz bērniem invalīdiem, bērniem, kas palikuši bez vecāku gādības vai cietuši no varmācības.

Latvijas augstākais likums- Satversme skaidri pasaka, ka Latvijā laulība ir starp vīrieti un sievieti. Tas protams neder homoseksuāliem pāriem. Konstitucionālo likumu izmainīt ir tehniski ļoti smagi jebkurā ES valstī, tāpēc ir izdomāts plāns B, izdot jaunu-Kopdzīves likumu, kurš dotu zaļo gaismu reģistrēt Latvijas valstī arī viendzimuma attiecības.

Kopdzīves likumam kā galvenais arguments netiek piesauktas homoseksuālo pāru tiesības, jo visi saprot, ka konservatīvā Latvijas sabiedrība šo ietvaru ne pieņems, ne atbalstīs, vismaz ne šodien. Tāpēc tiek skandināts, ka redz Latvijā ir daudz heteroseksuāli orientēto pāru, kuri dzīvo kopā un savas attiecības dažādu iemeslu dēļ REĢISTRĒT NEGRIB!

Tātad šodien Latvijā ar attiecību tiesisko aizsadzību problēmu nav un nekad nav bijis. Demokrātija visā krāšņumā- gribiet dzīvojiet, guliet kopā bez jebkādām juridiskām saistībām, bet, ja gribiet, Jums ir visas iespējas savu savienību reģistrēt un attiecības nostiprināt ar juridiskām tiesībām un pienākumiem. Baznīca, Dzimtsrakstu nodaļa, dariet kā sirds vēlas.

Kopdzīves likumu vajag tikai un vienīgi homoseksuāliem pāriem. Sauciet taču lietas savos īstajos vārdos. Nopirktās sociālās aptaujas (1000 respondentu) stāsta, ka 62% Latvijas sabiedrības atbalstot šo Kodzīves likumu. Esot savākti 10 000 parakstu par Kopdzīves likumu. (sabiedrība esot gatava) Satvermes tiesā ir pieteikums par to, vai viena lesbiete drikst saņemt tēvam pienākošās tiesības uz atvaļinājumu pēc bērna piedzimšanas. Kauja iet vairākās frontēs.

Jābūt ir absolūti naivam un atrautam no realitātes, lai nesaprastu, ka pēc Kopdzīves likumu sāksies otrs raunds- par tiesībām viendzimumu pāriem adoptēt bērnus. Tas nekas, ka dabā star viena dzimuma pāriem pēcnācēji nerodas, cilvēks kā vienmēr izlēmis būt Dieva vietā, tāpēc, ja nevar radīt bērnus paši, tos var dabūt jau gatavus, līdzīgi kā kucēnus un kaķēnus.

Kāpēc tieši šobrīd notiek tik masīva homoseksuālo tiesību lobēšana? Tas saistīts ar Progresīvo un Attīstībai PAR spožiem panākumiem Latvijas politiskā arēnā, jo šīs abas partijas ir konkrēti ietinušās varavīksnes karogos. Ko nezinājāt? Nemanijāt nemaz? Turklāt nu jau ir sasniegts līmenis, kad šos homopolitiskos veidojumus atbalsta gan Nacionālā apvienība, gan Jaunā konservatīvā partija, kopā saslēdzoties koalīcijā Rīgas domē. Sūds par principiem, sūds par ideoloģiju, galvenais pie putras bļodas.

Arguments par 10 000 parakstu ir totāls cirks. Ja Latvijā ar 10 000 parakstu var labot un mainīt likumdošanu, tad esam no demokrātijas nonākuši anarhijā ar ko arī visus apsveicam!

Total
0
Shares
Atbildēt
Related Posts